Kahramanmaraş Kvkk
Kişisel Veriler Koruma Kurumu Kahramanmaraş Toplantısında Maraş Tasarım

Maraş Tasarım ekibi olarak Kahramanmaraş’ın en önde gelen firmalarının davet edildiği Kişisel Veriler Koruma Kurumu Kahramanmaraş Toplantısına davet edilmenin onurunu yaşıyoruz.

Yapılan farkındalık çalışmaları kapsamında 19.su düzenlenen “6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi (VERBİS) Tanıtımı” Paneli Kahramanmaraş’da gerçekleştirildi. Kurum Başkanımız Sayın Prof. Dr. Faruk BİLİR program öncesinde Kahramanmaraş Valisi Sayın Vahdettin ÖZKAN’ı ziyaret ettiler. Ziyarette kurum çalışmaları hakkında bilgi verildi, toplantı hazırlık süreci ve devamında yaptıkları katkılardan dolayı kurum adına, kurum başkanımızca kendilerine teşekkür edildi. Karşılıklı hediyeleşmelerin ardından görüşme sona erdi.

Panelde saygı duruşu ve İstiklal marşı’nın okunmasının ardından, Kurum Başkanımız Sayın Prof. Dr. Faruk BİLİR konuşmalarını yaptılar. Açılış konuşmasının ardından toplantıya geçildi. Kurumumuz Veri Yönetimi Daire Başkanı Mustafa ERBİLLİ, ve Uzman Cennet Alas ŞEKERBAY konuşmacı olarak yer aldılar. Katılımın yoğun olduğu etkinlik katılımcılarla birlikte gerçekleştirilen soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir