Trendleri yakından takip ediyoruz. 
Bu sayede müşterilerimize en güncel çözümleri üretiyoruz.

HOSTİNG

Windows veya Linux altyapısında çalışan yüksek performanslı sunucularımız üzerinde barındırabileceğiniz hosting paketlerinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

WEB TASARIM

Web üzerinde varlığını ve profilini artırmak isteyen her ölçekten şirketler için; en uygun, en profesyonel ve en son HTML5 ve CSS3 teknikleri kullanılarak güncel teknoloji ile yenilikçi profesyonel web tasarımları oluşturuyoruz.

WEB YAZILIM

Web sitesinin dinamik bir yapıya sahip olması yani kullanıcılar ile bire bir etkileşimli olarak sayfaları kullanabilme imkanı sunar. Web sitesinin tasarımı bittikten sonra web sitesinin daha dinamik bir yapıda olması için web yazılımdan yararlanılır.

E-TİCARET

Profesyonel yazılım alt yapısı, esnek ve kullanışlı yönetim paneli ile ürünlerinizi satabileceğiniz ve her türlü ödeme yöntemini kabul edebileceğiniz e-ticaret çözümleri sunmaktayız.

MOBİL UYGULAMA

Mobil uygulamalar ve Mobil uygulama paketlerinden oluşmaktadır. Kurum ve kişilere özel hazırlamış olduğumuz, kolay kullanımlı yönetim paneline sahip mobil uygulama paketlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

SEO ÇÖZÜMLERİ

Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization) hizmetimizle, arama motorlarında üst sıralara çıkar ve web sitenizin ziyaretçi sayısı artar.Yaptığımız analizlerle web sitenizin popularitesini her geçen gün daha çok arttırırız.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya karşılıklı konuşmaktır.O zaman ne duruyoruz konuşalım.Sosyal medya platformları ile milyonlarca kişiye sağlıklı ve markanızın duruşunu belirleyen faktörlerle ulaşıyoruz.Sosyal Medya Pazarlaması yanı sıra markanızın ulaşılabilirliğini arttırıyoruz.

İNTERNET REKLAMCILIĞI

Günümüz medyası artık dijital dünyadan beslendiği için reklamlar da basılı medyadan sosyal medyaya kaymış durumda.Markanız için en optimize edilmiş Facebook ve Google reklamlarını sizler için tasarlıyor ve yönetiyoruz.Milyonlara ulaşmanız için Facebook ve Google reklam kampanyalarınızı hazırlıyoruz.